BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#36 Сообщение ШАМАН » 30 дек 2013, 11:42

Pimenovich писал(а):Beretta Choke Tube OptimaChoke HP +2" 12GA
Я такой себе купил
Pimenovich писал(а): на штатний магазин на 5 набоїв встановлюється подовжувач на 5 набоїв української фірми ME.
Именно так.
Pimenovich писал(а): Фірма ME продукує подовжену гайку на 1 набій.
Только не гайку, а колпачок на трубу магазина
Pimenovich писал(а):чи можна зібрати магазин на 10 набоїв по цьому варіанту?
Не все так просто... Насколько я знаю, родной удлинитель идет одной деталью, то есть у него нет откручивающегося колпачка. Следовательно необходимо обрезать верх и нарезать резьбу ( над осмотреть возможно ли это). Вот после этого будет можно.


Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Аватара пользователя
zbarik
Модератор
Сообщения: 1182
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 10:50
Стрелковый клуб: КССК Практика
оружие: Benelli SuperNova, Mossberg 590, СКС, Norinco-CQ
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#37 Сообщение zbarik » 30 дек 2013, 13:42

Вітаю всіх з наступаючими святами)))
Часу мало, тому стисло:
Отримав я у минулий четвер свою Беретту 1301 Comp, а в суботу вже зробив перший тестовий відстріл.
Перші враження: Рушниця, як то кажуть, "моя". Чудово вкладається. Хороший баланс, зручно маніпулювати нею. легка. Недоліків не виявив))))
Віддача на сплітах до 0,15 сек. абсолютно комфортна, контрольована і передбачувана.
Тестовий відстріл проводив з набоями ТАХО "Практика" і Феттер вд 20 гр. до 30 гр. (№№ 3, 5, 7, 8,5). Сумарно з допомогою співклубників відстріляли зо 200 набоїв.
Перед відстрілом не розконсервовував.
З 20 гр. автоматика не працює.
З 28 гр. буквально на перших пострілах були затримики (консерваційна змазка і навколишня близька до нульової температура давалися знаки), а потім затримок не було.
Міксував в одній зарядці набої 28 і 30 гр. - затримок не було.
Стіляв серіями по 3-6 пострілів, сплітами та одинарними пострілами навскидку. Але основний упор був на швидкісні серії в одну мішень.
Середній робочий спліт - 0,16 сек.
Рекорд швидкострільності поставив з ТАХО "Практика" старої партії - 0,11 сек. Це мій особистий абсолютнй рекорд швидкострільності. До цього було 0,12 сек. з ТАХО "Практика" на Mossberg 930 SPX.
Знімали трохи відео - як буде час змонтую і викладу.
Звичайно, на 4-5 пострілах імпульс віддачі накопичується досить суттєвий і мені потрібно працювати над стійкою. Помпові навички в даному випадку мало допомогають.
Передбачаючи питання порівняння з Бенеллі М2 можу сказати лише два слова: в М2 віддача відчутніша в кінцевій фазі - як удар молотка. В Беретті 1301 імпульс віддачі розтянутий по часу і рівномірний. Якщо перевести на пістолети, то Бенеллі М2 - це як Глок 17 в калібрі .40, а Беретта 1301 - це як Кольт 1911 в калібрі .45)))) Але прошу не забувати, що з М2 я стріляв досить таки нечасто і більше для ровзаги, ніж для серйозного аналізу.
Перше, що я зробив - поміняв затильник приклада з штатного 13 мм. на товстий 27 мм. (заміряв у верхній частині), бо з штатним приклад був короткуватий.
Поставив подовжувач магазину +6 від Бенеллі СуперНова, але потім зняв. В подальшому планую користуватися штатним на +4 та додатково на +5 (в залежності від виду змагань та вправ).
Крім того, в найближчих планах:
- заміна мушки на довшу та більш звичну зеленого кольору,
- використання дульного звуження Beretta Choke Tube OptimaChoke HP +3/4" Extended 12GA,
- нарощування лотка подачі набоїв.
Пиляти вікно заряджання магазщину поки що не планую. Час покаже.

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#38 Сообщение ШАМАН » 30 дек 2013, 14:05

zbarik писал(а):Рекорд швидкострільності поставив з ТАХО "Практика" старої партії - 0,11 сек
Поражает! :bra_vo:
zbarik писал(а): в М2 віддача відчутніша в кінцевій фазі - як удар молотка. В Беретті 1301 імпульс віддачі розтянутий по часу і рівномірний.
У меня такие же ощущения.
zbarik писал(а): поміняв затильник приклада з штатного 13 мм. на товстий
Я поставил максимально толстую вставку на затыльнике.
zbarik писал(а):Пиляти вікно заряджання магазщину поки що не планую. Час покаже.
Мне вот тут владелци СуперНовы говорят что я насчет окна зарядки балованный. Имея в виду что в СуперНове окно зарядки не попилишь и тем не менее чудесно идет зарядка и по 2 и по 4 патрона.
Влад, можно вас (Практику) попросить снять подробное виде как вы заряжаетесь по 4 патрона?
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Аватара пользователя
zbarik
Модератор
Сообщения: 1182
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 10:50
Стрелковый клуб: КССК Практика
оружие: Benelli SuperNova, Mossberg 590, СКС, Norinco-CQ
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#39 Сообщение zbarik » 30 дек 2013, 14:18

ШАМАН писал(а):Мне вот тут владелци СуперНовы говорят что я насчет окна зарядки балованный. Имея в виду что в СуперНове окно зарядки не попилишь и тем не менее чудесно идет зарядка и по 2 и по 4 патрона.
О! Я забув сказати, що десь на другому десятку спроб я вже досить комфортно заряджав Беретту методом квад-лоад. Не швидко, але без косяків. Тому, власне, і вирішив поки що не пиляти, щоб зрозуміти наскільки воно саме під мої навички потрібно.
А на СуперНові таки дійсно заряджання - це як казка навіть без пиляння, але з мінімальним підпилюванням ще краще))))
Взагалі, напіавтомати заряджати важче, ніж помпи. Пружини в п/а дуже тугі, вікна компактні, лотки не западають вниз))))))
ШАМАН писал(а):Влад, можно вас (Практику) попросить снять подробное виде как вы заряжаетесь по 4 патрона?
Воно в нас вже є))))
Це відео квад-лоад: https://www.youtube.com/watch?v=ytOAI90n690
Це лоад-ту: https://www.youtube.com/watch?v=tvkfmyFEPCo
Це про підпилювання вікна заряджання та цівки СуперНови: https://www.youtube.com/watch?v=_cKXxqmKIB8

Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#40 Сообщение Pimenovich » 30 дек 2013, 15:35

Щиро дякую нашому Діду Морозу - Артему Митрофанову - за чудесний новорічний подарунок: рушницю Beretta 1301 Comp.
Отримав в четверг, грався в п"ятницю та суботу, а сьогодні, в понеділок, зареєстував, отримавши дозвільну карточку.
З Новим Роком!!!!

Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#41 Сообщение Pimenovich » 30 дек 2013, 15:39

ШАМАН писал(а): Скоростная стрельба: http://youtu.be/ZEipy2GANf8
Олександре, де можна придбати такі чудесні мішені ("Ваньки-Встаньки")?

Аватара пользователя
crossbow
Сообщения: 194
Зарегистрирован: 03 мар 2013, 13:04
Стрелковый клуб: Практика
оружие: есть

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#42 Сообщение crossbow » 30 дек 2013, 16:02

Pimenovich писал(а):
ШАМАН писал(а): Скоростная стрельба: http://youtu.be/ZEipy2GANf8
Олександре, де можна придбати такі чудесні мішені ("Ваньки-Встаньки")?
Присоединяюсь к вопросу, супер решение!
Olexiy Pushkarov
IPSC alias: PAN

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#43 Сообщение ШАМАН » 30 дек 2013, 16:50

Pimenovich писал(а):Олександре, де можна придбати такі чудесні мішені ("Ваньки-Встаньки")?
К сожалению нигде. Был один умелец в Днепропетровске, мы у него купили пару штук, но качество было г..., мишени ломались, глючили и не работал.
Мы (команда Хадо) для себя совместными усилиями разработали и изготовили новые. И кстати, в изготовлении они очень не дешевые.
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#44 Сообщение ШАМАН » 30 дек 2013, 18:03

zbarik писал(а):Це відео квад-лоад:
Спасибо!
Очень толковое видео.
Я понял почему мне неудобно заряжать Беретту. Дело в том что распилка окна Бинелли позволяет толкать патроны краем большого пальца, то есть большой палец вообще не заходит внутрь окна. Кисть руки при этом находится просто сверху окна. А на вашем видео большой палец находится прямо внутри окна и соответственно кисть как бы немного повернута.
Попробую переучиться.....
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#45 Сообщение Pimenovich » 30 дек 2013, 19:47

ШАМАН писал(а):
zbarik писал(а):Це відео квад-лоад:
Спасибо!
Очень толковое видео.
Я понял почему мне неудобно заряжать Беретту. Дело в том что распилка окна Бинелли позволяет толкать патроны краем большого пальца, то есть большой палец вообще не заходит внутрь окна. Кисть руки при этом находится просто сверху окна. А на вашем видео большой палец находится прямо внутри окна и соответственно кисть как бы немного повернута.
Попробую переучиться.....
На відео Владислав працює з помповою рушницею, в якої лоток не підпружинений під час заряждання, а лежить у крайньому нижньому положенні. Набої без перешкод падають на лоток і ковзають в магазин. Через це великий палець - всередині вікна. У випадку ж підпружиненого лотка потрібен тиск набоїв на лоток. Тому при незграбності палець всередині вікна часто закусується лотком. Це - власний досвід-муки на Benelli Super Vinci, отриманий до напилінгу вікна.

Мабуть, тому Владислав писав:
zbarik писал(а): Крім того, в найближчих планах:
- нарощування лотка подачі набоїв.
Питання до Владислава: для чого потрібне нарощування лотка та як Ви збираєтесь це виконати?

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#46 Сообщение ШАМАН » 30 дек 2013, 19:54

Pimenovich писал(а):для чого потрібне нарощування лотка та як Ви збираєтесь це виконати?
У меня нарощен на Бинелли (Вы это можете хорошо увидеть на фотографиях которые я здесь разместил) и буду наращивать на Беретте:
1 Что бы не закусывало палец в последней фазе проталкивания патронов
2 Что бы в случае если патрон в спешке не доведен за отсекатель, он (патрон) не попадал под лоток и таким образом мешал дальнейшей зарядке, а выскакивал наружу.
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Аватара пользователя
zbarik
Модератор
Сообщения: 1182
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 10:50
Стрелковый клуб: КССК Практика
оружие: Benelli SuperNova, Mossberg 590, СКС, Norinco-CQ
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#47 Сообщение zbarik » 30 дек 2013, 22:01

Pimenovich писал(а):Питання до Владислава: для чого потрібне нарощування лотка та як Ви збираєтесь це виконати?
Олександр вже відповів за мене.
Доповню, що є два варіанти.
Один - це суттєво наростити лоток по довжині, щоб зменшити зазор між його краєм і подавачем магазину, а другий - збільшити товщину лотка в кінцевій частині, нарощуючи мінімум по довжині. Треба ще поміркувати.

Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#48 Сообщение Pimenovich » 30 дек 2013, 23:58

zbarik писал(а): Доповню, що є два варіанти.
Один - це суттєво наростити лоток по довжині, щоб зменшити зазор між його краєм і подавачем магазину, а другий - збільшити товщину лотка в кінцевій частині, нарощуючи мінімум по довжині. Треба ще поміркувати.
По другому варіанту, збільшення товщини лотка в кінцевій частині зменшить силу підпружинення лотка, яка повертає лоток з утопленого стану в нормальний. Це повинно полегшити заряджання. Але, думаю, що це не буде суттєвим полегшенням, бо нарощення лотка по довжині може бути максимум на 5 мм.
Питання:
Чому нарощувати кінчик лотка по довжині потрібно мінімально в другому варіанті?

secret

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#49 Сообщение secret » 03 янв 2014, 17:30

ШАМАН писал(а): Отстрелял пачку патронов Феттер 24 гр №9 - из 25 выстрелов 4 не подачи патрона в патронник по причине нехватки энергии для отведения затвора в заднее положение.
хм... це ж не інерційна система... там не мало б бути таких проблем...

Аватара пользователя
Legatus
Модератор
Сообщения: 6206
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 09:35
Стрелковый клуб: СТРЕЛКОВАЯ ЛИГА
Откуда: ОДЕССА
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#50 Сообщение Legatus » 03 янв 2014, 17:33

secret писал(а):хм... це ж не інерційна система... там не мало б бути таких проблем...
Это не проблема :) Ружье новое. Возвратная пружина затвора мощная, "заточена" под темповую стрельбу и максимально быстрый возврат затвора, досылающий новый патрон в патронник. Поэтому 24 грамма первую тысячу выстрелов может давать "недосылы".

secret

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#51 Сообщение secret » 03 янв 2014, 17:49

ясн..)
Legatus читав ваш пост на livejournal(доречі чому ви їх зразу не копіюєте на цей форум чи на facebook???) - ви писали:"...Да, и в приклад поставил себе все-таки фирменную систему гашения отдачи Kick-Off"
скільки буде коштувати Beretta 1301 COMP разом з Kick-Off?

Аватара пользователя
Legatus
Модератор
Сообщения: 6206
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 09:35
Стрелковый клуб: СТРЕЛКОВАЯ ЛИГА
Откуда: ОДЕССА
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#52 Сообщение Legatus » 03 янв 2014, 18:00

secret писал(а):ясн..)
Legatus читав ваш пост на livejournal(доречі чому ви їх зразу не копіюєте на цей форум чи на facebook???) - ви писали:"...Да, и в приклад поставил себе все-таки фирменную систему гашения отдачи Kick-Off"
скільки буде коштувати Beretta 1301 COMP разом з Kick-Off?
По поводу копирования - да как-то отдельно ЖЖ и этот форум у меня))) А Facebook'ом не пользуюсь.

По поводу Kick Off - сама по себе 1301 идет без систем гашения отдачи. Заказать ее в сборе вместе с ружьем не получится. А вот докупить отдельно можно. И получив, спокойно за 10 минут можно установить Kick Off с помощью отвертки вместо родного затыльника. Там ничего сложного нет))

Меня в этой теме уже спрашивали о стоимости системы Kick Off. Сообщу когда будет поставка, через месяц-два. Пока затрудняюсь назвать точную цифру.

Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#53 Сообщение Pimenovich » 03 янв 2014, 20:32

Legatus писал(а): По поводу Kick Off - сама по себе 1301 идет без систем гашения отдачи. Заказать ее в сборе вместе с ружьем не получится. А вот докупить отдельно можно.
Запитаю ще раз.
Фірма Beretta продукує 3 види Kick-Off систем з пониженням віддачі від 44 до 69%.
Які конкретно моделі Kick-Off системи можуть бути встановлені у рушницю Beretta 1301 Comp?
Яка модель (її номер) такої системи встановлена у Вашу рушницю?
Дякую.

secret

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#54 Сообщение secret » 03 янв 2014, 21:17

Legatus писал(а):
secret писал(а):ясн..)
Legatus читав ваш пост на livejournal(доречі чому ви їх зразу не копіюєте на цей форум чи на facebook???) - ви писали:"...Да, и в приклад поставил себе все-таки фирменную систему гашения отдачи Kick-Off"
скільки буде коштувати Beretta 1301 COMP разом з Kick-Off?
По поводу копирования - да как-то отдельно ЖЖ и этот форум у меня))) А Facebook'ом не пользуюсь.

По поводу Kick Off - сама по себе 1301 идет без систем гашения отдачи. Заказать ее в сборе вместе с ружьем не получится. А вот докупить отдельно можно. И получив, спокойно за 10 минут можно установить Kick Off с помощью отвертки вместо родного затыльника. Там ничего сложного нет))

Меня в этой теме уже спрашивали о стоимости системы Kick Off. Сообщу когда будет поставка, через месяц-два. Пока затрудняюсь назвать точную цифру.
ЖЖ це вчорашній день. без образ))
а на facebook можна б було без проблем читати свіжі пости.
так розумію зараз в продажі є два Kick-Off:
Beretta Kick-Off® SYSTEM Xtrema - http://www.berettausa.com/products/kick ... -xtrema-2/
Beretta A400 Xplor, Kick Off Unit - http://www.berettausa.com/products/a400 ... -off-unit/
обидва варіанти підходять чи ні?)

Аватара пользователя
Legatus
Модератор
Сообщения: 6206
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 09:35
Стрелковый клуб: СТРЕЛКОВАЯ ЛИГА
Откуда: ОДЕССА
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#55 Сообщение Legatus » 03 янв 2014, 21:21

Pimenovich писал(а):Запитаю ще раз.
Фірма Beretta продукує 3 види Kick-Off систем з пониженням віддачі від 44 до 69%.
Які конкретно моделі Kick-Off системи можуть бути встановлені у рушницю Beretta 1301 Comp?
Яка модель (її номер) такої системи встановлена у Вашу рушницю?
Дякую.
Николай Пименович. Я, не поверите, отдыхаю с семьей))) Без ружья. Давайте рабочие дни начнутся и мы к этому вопросу вернемся :)

Аватара пользователя
Legatus
Модератор
Сообщения: 6206
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 09:35
Стрелковый клуб: СТРЕЛКОВАЯ ЛИГА
Откуда: ОДЕССА
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#56 Сообщение Legatus » 03 янв 2014, 21:25

secret писал(а):обидва варіанти підходять чи ні?)
Скорее всего в 1301 подойдет версия Beretta Kick-Off® SYSTEM Xtrema. Скорее всего, потому что уточнить у итальянцев сейчас нет возможности. Праздники :) Я себе ставил немаркированный Kick-Off. Поэтому затрудняюсь сказать на 100%. Вдруг посоветую, кто-то закажет себе из Штатов. А в итоге не подойдет. Поэтому с моей точки зрения логичнее всего согласовать это нюансы с итальянцами.

secret

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#57 Сообщение secret » 03 янв 2014, 21:35

а що значить "немаркированный Kick-Off"?
p.s. приємного відпочинку)

Аватара пользователя
Legatus
Модератор
Сообщения: 6206
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 09:35
Стрелковый клуб: СТРЕЛКОВАЯ ЛИГА
Откуда: ОДЕССА
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#58 Сообщение Legatus » 03 янв 2014, 21:47

secret писал(а):а що значить "немаркированный Kick-Off"?
p.s. приємного відпочинку)
Это значит Kick-Off без заводской упаковки, который был поставлен в рамках эксперимента и подошел :)

Аватара пользователя
Салих
Ветеран
Сообщения: 1404
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 10:55
Стрелковый клуб: СКИФ, ВФПСВС
оружие: Доброе слово
Откуда: Украина
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#59 Сообщение Салих » 03 янв 2014, 22:26

secret писал(а): ЖЖ це вчорашній день. без образ))
Возможно, ЖЖ это и вчерашний день, конечно, но как минимум топ-15 знакомых мне стрелков (мкпс, снайпинг, высокоточка) в РФ и Украине пользуются только им, и иногда - фейсбуком ;)

Сорри за офф.
Любой путь начинается с первого шага
http://www.skillofshot.com/

secret

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#60 Сообщение secret » 03 янв 2014, 23:02

та я нічого проти ЖЖ не маю. просто він губиться, про нього забуваєш...
а facebook це дуже зручно і читаєш всі нові пости. пропустити важко)
та й він інтегрований всюююди!
то я той пост - Beretta 1301 COMP - отзывы - випадково знайшов(а там ще декілька нових цікавих) хоча і переглядав час від часу пости Legatus.
якби він постив це на facebook то всі б зразу читали ще "гарячий" пост :co_ol:

Аватара пользователя
Survivorman
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 03 фев 2012, 19:31
оружие: Beretta 1301 COMP, Mossberg 590A1, Fort-17P
Откуда: L-36-117
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#61 Сообщение Survivorman » 03 янв 2014, 23:24

Переставлял на днях kick-off с беретты Урика по ходу самого первого поколения, существенной разницы практически незаметно, отдача становится немного более растянутой по времени, а вот длина приклада по сравнению со штатным тыльником увеличивается почти на 5 см. Уточнял у американских представителей беретты - рекомендуют AL391 Xtrema 2, уверяют, что станет на все модели с пластиковым прикладом, на дерево не подходит. В Украину на прямую отсылать не хотят, нужен посредник в США.

secret

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#62 Сообщение secret » 04 янв 2014, 00:03

надійний спосіб знайти знайомих, знайомих знайомих)) щоб вам привезли без всяких перевізників.

Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#63 Сообщение Pimenovich » 04 янв 2014, 11:53

Survivorman писал(а):Переставлял на днях kick-off с беретты Урика по ходу самого первого поколения, существенной разницы практически незаметно, отдача становится немного более растянутой по времени, а вот длина приклада по сравнению со штатным тыльником увеличивается почти на 5 см. Уточнял у американских представителей беретты - рекомендуют AL391 Xtrema 2, уверяют, что станет на все модели с пластиковым прикладом, на дерево не подходит. В Украину на прямую отсылать не хотят, нужен посредник в США.
На сайті інтернет-магазину Brownells ця модель продається: http://www.brownells.com/shotgun-parts/ ... 29047.aspx.
Щоправда, в одному місці написано: FITS: A391-Xtrema, 12. А в іншому на цій же сторінці -
MAKE MODEL
Make: Beretta
Model: AL391 Xtrema 2.
Коли ж відкрити вікно запитань та відповідей Q&A (4), то на перше запитання, чи підходить даний пристрій до рушниці Beretta 1301 Comp, відповідь негативна: ні, не підходить.

Крім того, на цьому ж сайті продається ще одна система - Mega Kick Off Unit, яка призначена для рушниць Beretta A400 Xtreme.

При перегляді різних сайтів читав, що перша система зменшує віддачу на 44%, а друга - на 69%. (Вибачаюсь, але відшукати цей сайт зараз не вдається).

Питання: чи можливо з"ясувати у американських колег подробиці про Mega Kick Off Unit?

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#64 Сообщение ШАМАН » 04 янв 2014, 12:39

По поводу систем компенсации отдачи на 12 калибре:
Мое мнения, что сначала надо попробовать, а потом покупать (благо есть у кого попробовать :))
У нас был отрицательный опыт установки похожей системы компенсации отдачи на Вепрь-12. Система не подошла по причине того, что при скоростной стрельбе она не успевала отрабатывать выстрелы с нужной скоростью, входила в диссонанс и в итоге получался только вред.
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Аватара пользователя
Legatus
Модератор
Сообщения: 6206
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 09:35
Стрелковый клуб: СТРЕЛКОВАЯ ЛИГА
Откуда: ОДЕССА
Контактная информация:

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#65 Сообщение Legatus » 04 янв 2014, 13:09

Дополняя комментарий Саши. В моем случае установка компенсатора была вызвана в первую очередь желанием удлинить приклад. Поскольку к моей 1301 не шел комплект проставок для изменения размера приклада. Я подобрал б\у Kick Off и он подошел по посадочным креплениям.

В принципе, с ним комфортно. Но сравнение двух ружей 1301 с компенсатором и без еще не проводил. Поэтому затрудняюсь оценить эффективность работы. Мы с одесситами проведем контрольный отстрел, нужно несколько стрелков, чтобы снизить вероятность необъективной оценки.

Но давать рекомендации наперед не стану.

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#66 Сообщение ШАМАН » 04 янв 2014, 15:18

Legatus писал(а): Мы с одесситами проведем контрольный отстрел, нужно несколько стрелков, чтобы снизить вероятность необъективной оценки.
СУПЕР! Очень хорошо бы снять на скоростную видеокамеру, что бы потом можно было сравнить видео.
Ждем результатов.
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#67 Сообщение Pimenovich » 07 янв 2014, 22:03

ШАМАН писал(а):
Pimenovich писал(а):для чого потрібне нарощування лотка та як Ви збираєтесь це виконати?
У меня нарощен на Бинелли (Вы это можете хорошо увидеть на фотографиях которые я здесь разместил) и буду наращивать на Беретте:
1 Что бы не закусывало палец в последней фазе проталкивания патронов
2 Что бы в случае если патрон в спешке не доведен за отсекатель, он (патрон) не попадал под лоток и таким образом мешал дальнейшей зарядке, а выскакивал наружу.
Олександре,
в Вашій Бінеллі М2 нарощений кінчик лотка дещо загнуто догори, мабуть, з міркувань максимальної ефективності.
В Беретті 1301 довжина потрібного нарощення складає біля 5 мм.
Чи вважаєте Ви обов"язковим загинання догори нарощенного кінчика лотка? Чи можливо, щоб він був прямим?
Дякую.

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#68 Сообщение ШАМАН » 07 янв 2014, 23:27

Все нижесказанное касается Benelli m2
Pimenovich писал(а):мабуть, з міркувань максимальної ефективності.
Нет.
Pimenovich писал(а):Чи можливо, щоб він був прямим?
Нет.
Pimenovich писал(а):Чи вважаєте Ви обов"язковим загинання догори нарощенного кінчика лотка?
Да.

Иначе лоток будет мешать выходить патронам из магазина.

Как это будет на Беретте, еще не знаю, на Бенелли лоток дорабатывался "по месту".
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#69 Сообщение ШАМАН » 13 янв 2014, 12:29

Новые доработки:
1. Нарощен лоток.
2. Стесан пластик на ограничительной скобе около окна зарядки
3. Доработано окно зарядки: высота окна осталась та же, расширена верхняя часть)
4. На входе в магазин снята и заполирована фаска. В результате чего, даже если при зарядке патрон упирается верхней частью в край магазина, он все равно проскальзывает во внутрь. Очень важная и нужная доработка!
Заряжаться стало ОЧЕНЬ комфортно.
Фотографии:
Вложение IMG_0323.jpg больше недоступно
Вложение IMG_0324.jpg больше недоступно
IMG_0323.jpg
IMG_0323.jpg (165.86 КБ) 18155 просмотров
IMG_0324.jpg
IMG_0324.jpg (148.57 КБ) 18155 просмотров
IMG_0325.jpg
IMG_0325.jpg (125.46 КБ) 18155 просмотров
За всю тренировку (около 150 выстрелов) при стрельбе не было ни одного сбоя оружия.
Было построено упражнение: 8 мишеней + штрафная. Одна мишень видна только со старта справа, три мишени слева видны только по очереди (стрельба в движении), и в конце четыре мишени поражаются из порта.
Видео прохождения:
Упражнение: 8 мишеней. Положение оружия №1 : http://youtu.be/rG4fX4-EmBQ
Упражнение: 8 мишеней. Положение оружия №2 : http://youtu.be/1Z529Ev5HjM
Упражнение: 8 мишеней. Положение оружия №3 : http://youtu.be/zjVgk_ZfYVc
Развлекаловка: 8 мишеней в ряд. Положение оружия №1 : http://youtu.be/EwiU11zbFmc

Ложка дегтя:
Обнаружился эпический глюк: если во время зарядки или стрельбы случайно нажать на короткое плечо кнопки ЗЗ, откроется отсекател и произойдет двойная подача патронов из магазина на лоток, что приведет к трудно устранимой задержке! Если это произойдет на коротком упражнени при 3-м положении оружии, ту будет просто катастрофа! Буду думать как устранить эту проблему (возможно прийдется спилить короткое плечо на кнопке ЗЗ ). Кстати, может кто знает где быстро и недорого купить кнопку ЗЗ для опытов?

P.S.
Все равно Beretta мне нравится все больше и больше!
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Аватара пользователя
ШАМАН
Ветеран
Сообщения: 1254
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 15:46
Стрелковый клуб: ТАКТИК
Откуда: Харьков

Re: BERETTA 1301 COMP: Впечатления, отзывы советы

#70 Сообщение ШАМАН » 13 янв 2014, 12:31

Ну и еще я для полетов самолетом переделал кейс от Вепря для Беретты:
Кейс.jpg
Il mio nome è Александр Шимченко. Sono tiratore.
Со спортом не надо дружить, спортом надо заниматься!

Ответить

Вернуться в «Гладкоствольное оружие»