Чистка AR-ки. Химия для чистки

Ответить
Сообщение
Автор
Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Чистка AR-ки. Химия для чистки

#1 Сообщение Pimenovich » 23 ноя 2012, 17:13

squid писал(а):
....Попшикав на затвор і раму KG-3, залишки бруду просто стекли з металу (деякі місця я ще ніколи такими чистими не бачив). Повернувся до ствола, попшикав KG-3 і туди (дуже став у нагоді Muzzle Mate). Прогнав через ствол 4 патчі, вже 3-й був практично чистий.

Накапав на новий патч KG-4, пройшов ним ствол для нанесення масла. Також патчем з KG-4 протер деталі затворної групи до стану "ледь-ледь масне", зібрав затвор і весь карабін.

Цікавить Ваша думка.

1. Затвор.
Багато бруду утворюється в серединному каналі затвору, в якому рухається бойок. Якщо затвор ззовні і зсередини чиститься заливкою KG-1, а потім KG-3, то завершується чистка змазкою маслом KG-4 ззовні і зсередини затвору. Чистку і до стану "ледь-ледь масне" змазку зовнішньої частини затвору Ви слушно описали.
Питання: - Чи користуєтесь Ви інструментом для чистки серединного каналу затвору?
- Як потрібно змазувати серединний канал затвору маслом KG-4 до стану "ледь-ледь масне"?

2. Бойові упори та патронник.
Питання: - Як потрібно їх чистити та до стану "ледь-ледь масне" змазувати?

Дякую за відповідь.



Аватара пользователя
may22
Опытный
Сообщения: 454
Зарегистрирован: 27 янв 2012, 14:10
оружие: Рогатка

Re: Продам наборы для чистки оружия KG Industries

#2 Сообщение may22 » 23 ноя 2012, 18:46

Pimenovich писал(а):Чи користуєтесь Ви інструментом для чистки серединного каналу затвору? - Як потрібно змазувати серединний канал затвору маслом KG-4 до стану "ледь-ледь масне"?
1. Инструмент нужен. Но без фанатизма :) Я пользуюсь мягкими ершиками для курительных трубок. Покупал в Таврии В в отделе курительных шняг. Пачка из 50 ершиков стоили что-то в районе 15 гривен. На одну чистку у меня расходится одна штучка. Ею же чищу гас-кей. Очень удобно.

На смазку канала изнутри я забиваю. Просто задуваю Брэйк Фри СЛП в затвор, он лежит 15 минут, потом тупо шоргаю ершиком досуха. Всё. Боек смазываю маслом и легко протираю тряпкой. Вот и вся смазка канала изнутри. Так делал и при -20 градусов, и при +30 - проблем не было.

2. Упоры - есть специальный комбинированный латунЁвый ершик от Девей как раз для патронника и боевых упоров. Поступательные движения вперед-назад + кручение по часовой стрелке. Занимает по времени секунд 40. Лучше приблуды я не встречал. Очень рекомендую прикупить специальный короткий шомпол от Девей для чистки патронника (с интегрированной вставкой в ресивер). Упоры внутри не мажу. Вытираю патронник и упоры насухо, смазываю только ответные упоры на затворе.

3. Внизу рекомендации от врагов как смазывать эмку.
L - значит смазать маслом и влегкую протереть тряпкой. Пленка масла еле видна.
G - капнуть масла на палец и размазать в предлагаемых местах. Тряпкой не вытирать.

Изображение
Изображение
Изображение
Изгнан из ада с формулировкой: "Подъёбывал чертей".

Аватара пользователя
squid
Модератор
Сообщения: 1739
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 10:05
Стрелковый клуб: Практика
оружие: 12к, 20к, 7.62х39, .223, .22LR
Откуда: Київ

Re: Продам наборы для чистки оружия KG Industries

#3 Сообщение squid » 23 ноя 2012, 21:33

Pimenovich, доки я дістався дому, щоб відповісти на Ваші запитання, шановний may22 вже практично на все відповів. Особливо плюсую використання спеціальних йоршиків для люльки при чищенні каналів, а також короткого шомполу Dewey з двома насадками для чищення патронника і бойових упорів. Я певно візьму у неділю на Снайпер свої причандали для чищення щоб предметно відповісти на інші запитання, які можуть з'явитись.

(модераторське) Якщо немає заперечень, я повідомлення стосовно чищення AR-15 "взагалі" винесу в окрему тему та спробую перенести у відповідний розділ форуму.
# Андрій Пopoxняк, СК "Практика"

Аватара пользователя
may22
Опытный
Сообщения: 454
Зарегистрирован: 27 янв 2012, 14:10
оружие: Рогатка

Re: Продам наборы для чистки оружия KG Industries

#4 Сообщение may22 » 23 ноя 2012, 22:13

squid писал(а):(модераторське) Якщо немає заперечень, я повідомлення стосовно чищення AR-15 "взагалі" винесу в окрему тему та спробую перенести у відповідний розділ форуму.
Це буде доречно.
Изгнан из ада с формулировкой: "Подъёбывал чертей".

Pimenovich
Опытный
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 фев 2012, 21:32
Откуда: Київ

Re: Продам наборы для чистки оружия KG Industries

#5 Сообщение Pimenovich » 23 ноя 2012, 23:14

May22, Squid

Дякую за змістовну відповідь.

Поділюся власним досвідом про чистку та змащення затворної групи.

Затворну групу розбираю і всі деталі рясно оприскую аерозольним маслом Балістол ззовні і зсередини. Даю відлежатись біля 15 хвилин.

Далі всі деталі ззовні протираю туалетним папером. Весь нагар, створений кулями Wolf, відходить без будь-яких проблем, окрім закоксованого нагару на затворі.

Потім чищу затвор і затворну раму.
Їх ззовні і зсередини продуваю стисненим повітрям від компресора. Бруд, що вийшов назовні, протираю тулетним папером та тканинними серветками.
Канали затворної рами, окрім каналу входу газів, чищу тампоном з тканинної серветки, що щільно намотана на схожий на ножиці хірургічний зажим.
Закоксований нагар на затворі, утворюваний за ущільнюючими дисками, вищищаю з допомогою електричного високооборотного гравірувального пристрою з насадкою з латунного дроту.

Ніколи не чистив серединний канал затвору та канал входу газів затворної рами, бо не знав, як і чим треба чистити. Продувки стисненим повітрям було достатньо.

Такий спосіб чистки деталей затворної групи аерозольним маслом Балістол дозволив мені уникнути операції змащення маслом, яка необхідна, коли деталі спочатку чистяться засобами від нагару.
Крім того, продувка стисненим повітрям дозволяє досягнути стану "ледь-ледь масне" у всіх деталях затворної групи, в тому числі, і в серединному каналі затвору.
Последний раз редактировалось Pimenovich 23 ноя 2012, 23:41, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
D&C
Опытный
Сообщения: 647
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 16:00
оружие: Русский

Re: Продам наборы для чистки оружия KG Industries

#6 Сообщение D&C » 23 ноя 2012, 23:40

Нужно будет попробовать ультразвук. Есть ультразвуковая мойка, я в ней гильзы латунные чищу для повторного использования. Чистить мелочёвку, вроде затворной группы, которая в неё влазит - по идее, должно быть быстро и вообще без ручного труда, если не считать таковым приготовление раствора для чистки :) Насколько качественно будет чистить - посмотрим.

Аватара пользователя
squid
Модератор
Сообщения: 1739
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 10:05
Стрелковый клуб: Практика
оружие: 12к, 20к, 7.62х39, .223, .22LR
Откуда: Київ

Re: Чистка AR-15

#7 Сообщение squid » 24 ноя 2012, 00:42

Переніс сюди повідомлення з теми про продаж наборів KG Industries. Напевно треба б об'єднати цю тему з існуючою (ТС Гонзо), але мені прав не вистачає.
# Андрій Пopoxняк, СК "Практика"

Аватара пользователя
harley 85
Опытный
Сообщения: 568
Зарегистрирован: 21 ноя 2011, 15:16
оружие: SAFARI ПН-001TKP
Откуда: Борисполь
Контактная информация:

Re: Продам наборы для чистки оружия KG Industries

#8 Сообщение harley 85 » 26 ноя 2012, 11:48

may22 писал(а): 3. Внизу рекомендации от врагов как смазывать эмку.
Вот это я понимаю - рекомендации :-) :-) :-) :-)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KTutSMZ4FU
Видишь ли, мой друг, все люди делятся на два сорта: те, у кого револьвер заряжен, и те, кто копают. Так что — копай.

Ответить

Вернуться в «Уход за оружием»