12 и 13 жовтня 2018 року Командний чемпіонат України/ Карабін

Модераторы: Loup-garou, Mihalych

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Пётр
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 03 мар 2013, 22:21
оружие: АКМ

12 и 13 жовтня 2018 року Командний чемпіонат України/ Карабін

#1 Сообщение Пётр » 07 окт 2018, 20:50

12 и 13 жовтня 2018 року Чемпіонат Всеукраїнської федерації прикладних стрілецьких видів спорту зі стрільби з карабіну, серед малих тактичних груп ( Командний чемпіонат України/ Карабін) . Чемпіонат відбудеться в Київський області, Вишгородський район, місто Вишгород
вулиця імені ГЕНЕРАЛА КУЛЬЧИЦЬКОГО 1 (стрільбище НГУ ).8-00 реєстрація, 8-30 відкриття змагань, 9-00 перший постріл. ОНОВЛЕНИЙ БРІФІНГ: Вправа 1 «Три платформи»
Положення стрільця: Стрілець розслаблено стоїть на платформі, зброя утримується двома руками, приклад торкається сильного плеча, ствол спрямований на лінію безпечної дистанції Положення зброї: зброя розряджена, магазин від'єднаний , патрона в патроннику немає. Порядок виконання: За сигналом таймера стрілець, не сходячи з платформи, вражає 8 тарілок D150 mm., тарілки розміщені на одній лінії (відстань між тарілками 100 mm.) на дистанції до 50 метрів, тарілки повинні впасти для заліку. Вразивши першу групу мішеней ставить зброю на запобіжник і біжить до наступної платформи. Не сходячи з платформи, вражає 8 тарілок D200 mm., тарілки розміщені на одній лінії (відстань між тарілками 100 mm.) на дистанції до 100 метрів. Тарілки повинні впасти для заліку.
Вразивши другу групу мішеней, стрілець знову ставить зброю на запобіжник і біжить до третьої платформи. Діставшись платформи, не сходячи з неї, вражає третю групу мішеней на дистанції до 200 метрів - це 8 тарілок D200 mm., тарілки розміщені на одній лінії (відстань між тарілками 300 mm.) Тарілки повинні впасти для заліку.
Мішені: 8 тарілок D150 mm., та 16 тарілок D200 mm. Обмеження по вправі: Обмеженням є кількість пострілів, а саме не більше 60 пострілів на всій вправі. Кожний наступний постріл, після 60, додає 50 штрафних секунд.
Вправа 2 « Лабіринт »
Положення стрільця: Стрілець розслаблено стоїть, зброя утримується двома руками, приклад торкається сильного плеча, ствол спрямований на лінію безпечної дистанції Положення зброї: патрон у патроннику, зброя на запобіжнику. Не більше 10 патронів в першому магазині.
Порядок виконання: За сигналом таймера стрілець рухаючись в елементах міської забудови вражає всі мішені, що будуть відкриватися або з’являтися по мірі просування.
Мішені: 10 мішеней УФПС на дистанції до 10 метрів та 4 штрафні мішені УФПС.
Вправа 3 «Два вікна »
Положення стрільця: Стрілець розслаблено стоїть за укриттям, зброя утримується двома руками, приклад торкається сильного плеча, ствол спрямований на лінію безпечної дистанції Положення зброї: патрон у патроннику, зброя на запобіжнику. Не більше 10 патронів в першому магазині.
Порядок виконання: За сигналом таймера стрілець на вибір починає вражати мішені з лівого чи правого вікна. З кожного вікна можливо вразити 5 мініпопперів. Якщо стрілець розпочав з правого вікна, то після ураження останнього мініпоппера він вважається умовно поранений в праву руку ( поппер упав – рука поранена і не дієздатна, за кожне використання – штраф 20 секунд). Накладає жгут-турнікет. І продовжує виконання виключно лівою рукою. А коли починає з ліва, то він вважається умовно поранений в ліву руку. І так само накладає жгут-турнікет. І продовжує виконання виключно правою рукою. Використання пораненої руки приводить до процедурного штрафу. Один штраф за кожне використання.
Мішені: 10 мініпопперів, голова D200 mm., на дистанції до 50 метрів.
Обмеження по вправі: Оцінювання накладання жгуту-турнікету за протоколом ТССС. Штраф + 50 сек.
Вправа 4 « З авто »
Положення стрільця: Стрілець розслаблено стоїть, зброя утримується двома руками, приклад торкається сильного плеча, ствол спрямований на лінію безпечної дистанції Положення зброї: патрон у патроннику, зброя на запобіжнику. Не більше 10 патронів в першому магазині.
Порядок виконання: За сигналом таймера заходить на рухому платформу( яка імітує авто) , та не сходячи з авто ( з платформи) уразити чотири мішені , 4 помаранчевих поппери на дистанції до 200 метрів.
Мішені: 4 поппери, голова D300 mm., дистанція до 200 метрів.
Обмеження по вправі: Не виходячи з авто.
Вправа 5 «Стежка або ні кроку назад»
Положення стрільця: Стрілець розслаблено стоїть, зброя утримується двома руками, приклад торкається сильного плеча, ствол спрямований на лінію безпечної дистанції Положення зброї: патрон у патроннику, зброя на запобіжнику. Не більше 10 патронів в першому магазині.
Порядок виконання: За сигналом таймера стрілець починає рухатись вперед по стежці , стежка шириною 800 мм. та довжиною 25 метрів, обмежена стрічкою з права та з ліва. І виключно у русі вражає всі мішені, які будуть відкриватися або з’являтися по мірі просування. Мішені розташовано таким чином, що одночасно видно не більше двох мішеней. Допустимо зупинятися в сліпих зонах ( де вас не бачить неуражена мішень) для заміни магазину.
Мішені: 7 мішеней УФПС на дистанції від 3 до 25 метрів. Та 1 штрафна мішень УФПС.
Обмеження по вправі: Вражати мішені виключно у русі, під рухом розуміємо швидкість ходу, приблизно, 4 км за годину. На вправі буде задіяно додатково двох суддів, які будуть оцінювати тільки рухи стрільця. Порушення цього пункту призводить до нарахування процедурного штрафу 20 секунд за кожну зупинку.
Реверсійний рух заборонено. Ні кроку назад !
МАРАФОН.
Положення стрільців. Група знаходиться на першій вогневій позиції. Стрільці стоять, спорядження (броня, каски) та зброя на стрільцях. Зброя розряджена, магазини в підсумках. На відстані до 100, до 200, до 300 та до 400 метрів розташовано по одному попперу з діаметром голови 300 мм помаранчевого кольору.
• За сигналом таймера группа займає позицію біля імітації даху будівлі, одному з членів групи необхідно залізти на дах та вразити чотири мішені (4 поппери з діаметром голови 300 мм помаранчевого кольору), мішені повинні впасти. На ураження чотирьох попперів дається не більше 10 пострілів. Кожний наступний постріл, після 10, додає 50 штрафних секунд. За кожну мішень, що залишиться стояти - 40 штрафних секунд.
• Як тільки буде уражено останній поппер або пролунає останній (10-й постріл), розпочинається відлік часу – 60 секунд, за який група повинна зайняти три стрілецькі позиції (позиції буде чітко відмічено білими лініями) та вразити три группи мішеней (по 8-м мішеней в кожній), які буде розташовано на відстані від 50 до 200 метрів. Мішені діаметром 150 та 200 мм. Як тільки час закінчиться, мішені буде закрито і стрільба на вправі буде закінчена. Всі неуражені мішені додадуть штрафних секунд команді, а саме, за кожну мішень, що залишиться стояти, 40 штрафних секунд.
• Вразивши мішені, група висувається на наступний етап вправи, де два стрільці займають місця на позиціях для стрільби (позиції буде чітко відмічено білими прапорцями), а третій член групи, який буде керувати вогнем, розряджає зброю (на першому етапі) та займає позицію для спостереження. Він виходить на зв'язок з групою по радіостанції – та за необхідності, корегує вогонь стрільців. В ході виконання завдання, стрільцям необхідно спочатку вразити по одному ПОМАРАНЧЕВОМУ попперу. Після чого вразити мішені УФПС кольору мультікам, і тільки тоді вразити ще по одному попперу ЗЕЛЕНОГО кольору. Схема: 2 помаранчевих поппери – 4 мішеней УФПС кольору мультікам – 2 зелених поппери. При ураженні другої пари зелених попперів активуються штрафні мішені, які закриють собою залікові. Поппери буде розташовано попарно один за одним на дистанції до 200 метрів.
• Виконавши завдання, група розряджає зброю та продовжує рух до наступного етапу вправи (елементів міської забудови). Діставшись забудови група вражає мішені з суворим дотриманням заходів безпеки. У разі порушень команда може бути дискваліфікована. Загальна кількість мішеней 12 мішені УФПС, 4 штрафні мішені УФПС . Вогонь веде один чи два або три стрільці, за необхідності, але ПОВТОРЮЮ, з суворим дотриманням заходів безпеки.
• Закінчивши етап, група розряджає зброю та продовжує рух до наступного етапу вправи, де кожному члену групи необхідно взяти одну з десяти пофарбованих в різний колір дерев’яних планок. Колір, в який пофарбована ваша дерев’яна планка, і є кольором 3-х мішеней, які необхідно уразити двома заліковими влученнями кожному стрільцеві. Кожен член групи бере древко, повзе по тунелю до стрілецької позиції, висота тунелю обмежена дерев’яними планками (10 планок на висоті 0,7 м.) За кожну збиту планку 20 секунд штрафного часу, на позиції заряджає зброю і вражає свої 3 мішені УФПС з пофарбованою зоною “Альфа”. Останній постріл - є закінченням марафону. Враження мішеней не свого кольору, рахується як враження штрафної мішені.


Проти будь-якої влади! Воля або смерть!

Ответить

Вернуться в «Украинские соревнования»