Основна інформація про клуб

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
zbarik
Модератор
Сообщения: 1182
Зарегистрирован: 17 ноя 2011, 10:50
Стрелковый клуб: КССК Практика
оружие: Benelli SuperNova, Mossberg 590, СКС, Norinco-CQ
Откуда: Киев
Контактная информация:

Основна інформація про клуб

#1 Сообщение zbarik » 24 май 2014, 03:01

У зв’язку з переїздом сайту СК «Практика» на нову адресу: http://www.practica.org.ua та роботами по наповненню клубного сайту вирішив викласти тут узагальнену інформацію про СК «Практика», опис діяльності Клубу, основні документи та контакти.

Історія клубу
Спортивний стрілецький клуб «Практика» створено у 2009 році групою однодумців – прихильників практичної стрільби з гладкоствольної рушниці.
Протягом 2011-2014 років розпочали діяльність регіональні відділення та представництва у Одесі, Дніпропетровську та Кременчуці. На даний час постійно діють регіональні відділення Клубу у м. Києві, Одесі та Дніпропетровську.
Усі регіональні відділення мають власні тренувальні бази, необхідне обладнання та кваліфікований штат тренерів і інструкторів.
У складі клубу на сьогодні тренуються та виступають 2 майстри спорту міжнародного класу, 3 майстри спорту України та 4 кандидати в майстри спорту.
Стрільці СК «Практика» п'ять разів поспіль здобули звання чемпіонів України з практичної стрільби з гладкоствольної рушниці у класі «стандарт-мануал» (2009, 2010, 2011, 2012, 2013 рр.) та тричі у стандартному класі (2011, 2012, 2013 рр.).
Протягом усього часу діяльності стрільці клубу стабільно перемагають та здобувають призові місця в індивідуальному та командному заліках на усіх регіональних, національних та основних міжнародних змаганнях з динамічної стрільби з гладкоствольної рушниці.
На цей час у клубі розвиваються чотири динамічні стрілецькі дисципліни: практична стрільба за правилами IPSC, прикладна стрільба за правилами IDPA/TSA, дуельна стрільба та стрілецьке багатоборство за правилами 3-Gun Nation.

Устрій клубу
У січні 2014 року діяльність клубу було реорганізовано з унітарної форми на федеративну.
Основною структурною ланкою стали регіональні відділення, які очолюються виборними керівниками. Керівник відділення призначається правлінням тільки один раз - у новостворених відділеннях. Регіональні відділення вільні у виборі та реалізації основних напрямків своєї діяльності у межах загальної стратегії розвитку клубу, мають фінансову самостійність, але зобов’язані дотримуватися загальної політики та загальних правил діяльності клубу.
Загальне керівництво клубом покладене на президента, віце-президентів та правління. До складу правління входять: керівництво клубу, керівники регіональних відділень, головний тренер та голова первинної суддівської колегії.
Окремо функціонує виборна ревізійна комісія.
Вищим органом клубу, якому підзвітні усі службові особи клубу, є конференція, у якій приймають участь дійсні члени клубу. Конференції проводяться у офф-лайновому та он-лайновому режимах.
Основними документами, які регламентують ключові питання діяльності клубу є його Конституція та Статут. Ключові питання діяльності клубу регламентуються окремими положеннями.

Діяльність клубу:
Метою діяльності клубу є розвиток динамічної стрільби з гладкоствольної рушниці, підготовка спортсменів найвищого рівня майстерності для участі в національних та міжнародних змаганнях з динамічної стрільби з гладкоствольної рушниці, пропагування безпечного і відповідального поводження зі зброєю та здорового образу життя. Це не означає, що рушниця є єдиним видом зброї, який розвивається в СК «Практика», достатньо уваги приділяється також карабіну і пістолету, однак приорітет за рушницею.

Основними формами діяльності клубу є організація спортивних змагань та спортивних тренувань з динамічних стрілецьких видів спорту, а також проведення спеціалізованих курсів, семінарів та майтер-класів як зі спортивної стрільби, так і з самооборони із зброєю.

Київське регіональне відділення проводить регулярні тренування з динамічної стрільби, оперативну інформацію про які можна отримати на Українському стрілецькому форумі за адресою: http://shooter.org.ua/viewforum.php?f=17
Крім того, з травня 2014 року у Київському регіональному відділенні запроваджено спеціалізовані семінари «Власник зброї» (навчальний семінар базового рівня для нових власників зброї), «Дробовик для дому» (семінар з питань самооборони зі зброєю в умовах помешкання) та «Дробовик-хардкор» (інтенсивний тренінг-семінар рівня «експерт»).
Календар заходів Київського регіонального відділення СК «Практика» доступний за адресою: http://shooter.org.ua/viewtopic.php?f=17&t=3990

У Одеському регіональному відділенні проводяться регулярні тренування з динамічної стрільби, оперативну інформацію про які можна отримати на Українському стрілецькому форумі за адресою: http://shooter.org.ua/viewtopic.php?f=20&t=1049.
Крім того, на базі Одеського регіонального відділення створено Центр стрілецької підготовки, який проводить спеціалізовані стрілецькі курси рівнів «стрілець», «майстер» та «експерт» Веб-сторінка центру: http://www.shooter.org.ua/

Новостворене Дніпропетровське регіональне відділення проводить регулярні тренування з динамічної стрільби під керівництвом головного тренера СК «Практика» Загурного Ігоря.

СК «Практика» тісно співпрацює з виробниками та імпортерами боєприпасів та зброї. Одним із прикладів такої співпраці є поява на українському ринку спеціалізованих набоїв для динамічної стрільби з рушниці ТАХО «Практика». Також СК «Практика» постійно співпрацює з виробниками спортивного спорядження.

Окремим напрямком діяльності є співробітництво із ЗМІ, одним з прикладів якого стала організація постійних освітніх курсів з вивчення базових навичок поводження з рушницею та карабіном для журналістів.

Членство у клубі:
Членство в СК «Практика» з січня 2014 року є відкритим для усіх бажаючих власників зброї. Основними умовами набуття членства є наявність рекомендації до вступу від двох дійсних членів клубу та проходження шестимісячного іспитового терміну в статусі кандидата. По закінченню іспитового терміну кандидат в члени клубу проходить кваліфікаційний іспит.
Щомісячний членський внесок становить 200 грн. Одноразовий вступний внесок, який сплачується при прийнятті в клуб в якості дійсного члена становить 1500 грн. Члени сім’ї дійсних членів клубу мають право на вступ до СК «Практика» на пільгових умовах.
Новий член клубу отримує комплект клубної форми та символіки.
Вступ до СК «Практика» здійснюється через керівника відповідного регіонального відділення.
В разі відсутності відділення в регіоні, питання вступу вирішується президентом клубу.
Детальніше про членство у СК «Практика» в Положенні «Про членство».
СК «Практика» - це більше ніж звичайний спортивний клуб. Це об’єднання людей, близьких за духом та світоглядом, які згуртовані спільним захопленням.


Контакти:
Президент СК «Практика»
Збаранський Владислав
тел. 067 632 23 13
practica.ukr@gmail.com

Київське регіональне відділення:
Педченко Віталій
тел. 050 341 05 67
practica.kiev@gmail.com

Одеське регіональне віддлення:
Митрофанов Артем
Тел. 098 053 23 25
practica.odessa@gmail.com

Дніпропетровське регіональне відділення:
Загурний Ігор
тел. 096 780 71 88
practica.dp@gmail.com

Інформаційні ресурси:
Веб -сторінка
http://www.practica.org.ua

Відеоканал
https://www.youtube.com/user/PracticaUA

Сторінка у мережі Фейсбук
https://www.facebook.com/PRACTICA.UA

Офіційні документи клубу додано нижче.

Стрільба потребує практики!
Вложения
Конституція ССК Практика травень 2014.pdf
(229.77 КБ) 255 скачиваний
Положення про членство в ССК Практика травень 2014 р..pdf
(197.82 КБ) 272 скачиванияАватара пользователя
ToxaRat
Опытный
Сообщения: 511
Зарегистрирован: 15 апр 2014, 18:35
Стрелковый клуб: Практика
оружие: ружье, карабин, миникарабин и пистолет
Откуда: Киев, Оболонь
Контактная информация:

Re: Основна інформація про клуб

#2 Сообщение ToxaRat » 24 май 2014, 10:17

Про Кременчуг не совсем понял
там есть отделение или нету? Если есть где его контакты?
А то я часто туда мотаюсь, а тут глядишь и выходные можно с пользой провести

Аватара пользователя
Pavlo Portianko
Ветеран
Сообщения: 1211
Зарегистрирован: 15 май 2012, 14:59

Re: Основна інформація про клуб

#3 Сообщение Pavlo Portianko » 24 май 2014, 12:37

ToxaRat писал(а):Про Кременчуг не совсем понял
там есть отделение или нету? Если есть где его контакты?
А то я часто туда мотаюсь, а тут глядишь и выходные можно с пользой провести
Там есть представители, но тренировки пока не проводятся .

:)
Блог про практичну стрільбу - http://ipsc-shooting.com/

Ответить

Вернуться в «ССК Практика»