З ким краще купувати ТОВ?

Модератор: PhoenixSVT

Ответить
Сообщение
Автор
igorelenko
Сообщения: 149
Зарегистрирован: 04 апр 2023, 11:31
Стрелковый клуб: Славянский
оружие: Калаш

З ким краще купувати ТОВ?

#1 Сообщение igorelenko » 13 окт 2023, 21:21

У мене є запитання, і я сподіваюся, ви зможете мені допомогти. Я шукаю юридичну компанію, яка займається купівлею ТОВ. Мені потрібно придбати існуюче товариство з обмеженою відповідальністю, і я в цьому абсолютно новачок. Яку компанію порадите? І можливо, ви могли б розповісти мені, як це зазвичай відбувається і що мені слід враховувати під час такої угоди? Заздалегідь дякую за будь-які поради та рекомендації!



epter
Сообщения: 127
Зарегистрирован: 04 апр 2023, 11:32
Стрелковый клуб: Киевский
оружие: Макаров

Re: З ким краще купувати ТОВ?

#2 Сообщение epter » 13 окт 2023, 21:21

Так, я також стикався із схожим питанням. Покупка ТОВ - це серйозна угода, і важливо знайти надійну юридичну компанію для цього. Я можу сказати, що це дійсно важливий крок, і правильний вибір консультанта допоможе вам уникнути багатьох неприємних сюрпризів.

igorelenko
Сообщения: 149
Зарегистрирован: 04 апр 2023, 11:31
Стрелковый клуб: Славянский
оружие: Калаш

Re: З ким краще купувати ТОВ?

#3 Сообщение igorelenko » 13 окт 2023, 21:21

Це дійсно важливо, і я ціную вашу підтримку. Але, будь ласка, чи не могли б ви порадити конкретну юридичну компанію? Мені було б легше розпочати пошуки, маючи певний орієнтир. Що скажете?

kodrom
Сообщения: 146
Зарегистрирован: 04 апр 2023, 11:33
Стрелковый клуб: Мариуполь
оружие: М-ка

Re: З ким краще купувати ТОВ?

#4 Сообщение kodrom » 13 окт 2023, 21:23

igorelenko писал(а): 13 окт 2023, 21:21 У мене є запитання, і я сподіваюся, ви зможете мені допомогти. Я шукаю юридичну компанію, яка займається купівлею ТОВ. Мені потрібно придбати існуюче товариство з обмеженою відповідальністю, і я в цьому абсолютно новачок. Яку компанію порадите? І можливо, ви могли б розповісти мені, як це зазвичай відбувається і що мені слід враховувати під час такої угоди? Заздалегідь дякую за будь-які поради та рекомендації!
Звісно, я можу вам порекомендувати розглянути компанію "Факторія" в Україні. Їх офіційна сторінка надає інформацію про покупку ТОВ https://faktoria.kiev.ua/uk/gotovi-tov-z-pdv/ з урахуванням податкових аспектів. Ця компанія спеціалізується на юридичних питаннях і працює в цій сфері вже давно.

Вони надають широкий спектр послуг і допоможуть вам зробити правильний вибір при покупці ТОВ. Не забудьте зв'язатися з ними для консультації та уточнення деталей. Мені здається що ви з ними непогано попрацюєте та доб'єтесь доброго еффекту!

Изображение

Ответить

Вернуться в «Купить-продать»