Авто из США

Модератор: PhoenixSVT

Ответить
Сообщение
Автор
Dream
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 13 апр 2022, 07:33
Стрелковый клуб: shooter
оружие: Карабин

Авто из США

#1 Сообщение Dream » 23 май 2022, 11:10

Привет всем. Можно заказать авто из США.
Просто посмотрите всю необходимую информацию по этой теме тут https://www.carhunter.com.ua/ , когда появится немного свободного времени.



Аватара пользователя
Tochniy
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 29 июл 2022, 20:10
Стрелковый клуб: шутер
оружие: автомат

Re: Авто из США

#2 Сообщение Tochniy » 21 июл 2023, 12:21

Теж планую купити авто із США, прорахував, реально вигідно можна взяти. Тільки мені треба для початку права отримати, може хтось порадить в Одесі хорошу автошколу, де не дуже довго треба вчитися? Бо мені машину привезуть, а їздити на ній не зможу.

Аватара пользователя
Davidov
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 27 июл 2022, 22:46
Стрелковый клуб: шутер
оружие: автомат

Re: Авто из США

#3 Сообщение Davidov » 21 июл 2023, 18:33

Tochniy писал(а): 21 июл 2023, 12:21 Теж планую купити авто із США, прорахував, реально вигідно можна взяти. Тільки мені треба для початку права отримати, може хтось порадить в Одесі хорошу автошколу, де не дуже довго треба вчитися? Бо мені машину привезуть, а їздити на ній не зможу.
В автошколі «Pegas» в Одесі навчають практично на всі категорії водіння, у них найкращі водійські курси, вже кілька разів у цьому переконався. Всього за кілька місяців, ви отримаєте всі необхідні знання, які допоможуть добре засвоїти правила дорожнього руху, і впевнено почуватися за кермом, у будь-яких складних ситуаціях на дорозі.

Ответить

Вернуться в «Купить-продать»